Slutspel (Blå = Preliminär) Håll muspekaren över matchcellen så visas Seedningsplacering
(Svart = Fastställd) Håll muspekaren över matchcellen så visas hall och tid
Vinnare står överst och förlorare underst när matcherna har spelats.
Säsong Liga Slutspel:
Klubb
Direktkvalificerade
Lag
AIK SUL 1 (1)
AIK SUL 2 (2)
BK Bågen Blå SUL (3)
BK Bågen Röd SUL (4)
BK Cahoot SUL 1 (5)
BK Cahoot SUL 2 (6)
BK Cahoot SUL 3 (7)
BK Cefyra SUL (8)
BK Force SUL 1 (9)
BK Force SUL 2 (10)
BK Force SUL 3 (11)
BK Frisk SUL (12)
BK Full House SUL 1 (13)
BK Full House SUL 2 (14)
BK FunBowl SUL (15)
BK Granen SUL (16)
BK Hallandia SUL (17)
BK Hu-Pi SUL (18)
BK Karma SUL 2 (19)
BK Klossen SUL (20)
BK Rosen SUL 1 (21)
BK Rosen SUL 2 (22)
BK Rättvik SUL (23)
BK Skrufscha SUL (24)
BK Stöten SUL (25)
BK Taggen SUL (26)
BK Tegnér SUL (27)
BK Virveln SUL (28)
Bodens BS SUL (29)
BS Olymp SUL (30)
Bulltofta BK SUL (31)
Bålsta BC SUL 1 (32)
Bålsta BC SUL 2 (33)
CarlstadHammarö IF SUL (34)
Djurgårdens IF BF SUL (35)
Forsheda BK SUL 1 (36)
Forsheda BK SUL 2 (37)
Haninge BK SUL 1 (38)
Haninge BK SUL 2 (39)
Hedemora Ungdoms BK SUL 1 (40)
Hedemora Ungdoms BK SUL 2 (41)
IFK Göteborg Bowling Herr SUL 1 (42)
IFK Göteborg Bowling Herr SUL 2 (43)
IFK Umeå SUL (44)
IK Makkabi SUL (45)
Jonsta BK SUL (46)
Katrineholms AIK SUL 1 (47)
Katrineholms AIK SUL 2 (48)
Kinna BK SUL (49)
Kungälvs BK SUL 1 (50)
Kungälvs BK SUL 2 (51)
Nybro IF SUL (52)
Olofströms BS SUL 2 (53)
Strands BK SUL (54)
Stureby BK SUL (55)
Stånga IF SUL 2 (56)
Sundbybergs IK SUL 1 (57)
Sundbybergs IK SUL 2 (58)
Team Baltzar Blue SUL (59)
Team Baltzar Green SUL (60)
Team Baltzar Grey SUL (61)
Team Baltzar Orange SUL (62)
Team Baltzar Red SUL (63)
Team Baltzar Yellow SUL (64)
Team Eldklot BK SUL (65)
Team Gamleby BC SUL (66)
Team Åstorp SUL (67)
Tingsryd KK SUL 2 (68)
Tollarps BK SUL 2 (69)
Umeå IK SUL (70)
Vimmerby BK SUL (71)
  • |
  • Copyright © Svenska Bowlingförbundet
  • |
  • Box 11016, 100 61 Stockholm
  • |
  • För Support - Ring SvBf Kansli: 08-699 60 00
  • |