Slutspel (Blå = Preliminär) Håll muspekaren över matchcellen så visas Seedningsplacering
(Svart = Fastställd) Håll muspekaren över matchcellen så visas hall och tid
Vinnare står överst och förlorare underst när matcherna har spelats.
Säsong Liga Slutspel:
Klubb
Direktkvalificerade
Lag
Arvika West BK A (1)
BC Fyrklöver A (2)
BC Pegasus A (3)
Bers BC A (4)
BK 46 A (5)
BK 64 F (6)
BK 66 F (7)
BK Adept A (8)
BK Arkos A (9)
BK Birger A (10)
BK Borgen F2 (11)
BK Bowino F (12)
BK Brio F1 (13)
BK Bråhög F (14)
BK Cefyra A (15)
BK Craft A (16)
BK Ene A (17)
BK Fermé F (18)
BK Flax F (19)
BK Force F (20)
BK Friends A (21)
BK Frisk F (22)
BK Fryken F (23)
BK Glam F2 (24)
BK Grabbers A (25)
BK Granen F1 (26)
BK Grävlingen A (27)
BK Hammaren F (28)
BK Hammarslaget A (29)
BK Joar A (30)
BK June F (31)
BK Kasi F (32)
BK Klossen F (33)
BK Korp F (34)
BK Kronan A (35)
BK Kross A (36)
BK Kåess F2 (37)
BK La Visite F (38)
BK Lejonen A (39)
BK Lejonet A (40)
BK Luntertun A (41)
BK Milan A (42)
BK Mjölby Bowling F (43)
BK Monark A (44)
BK Norden F (45)
BK Nordkap A (46)
BK Nyhem F (47)
BK Oden Falköping F1 (48)
BK Oden Falköping F2 (49)
BK Ohm F (50)
BK Origo F (51)
BK Peter Pan A (52)
BK Plus F (53)
BK Rekyl A (54)
BK Rollers A (55)
BK Rubinen A (56)
BK Rättvik F1 (57)
BK Rättvik F2 (58)
BK Skinnsberg F (59)
BK Strike A (60)
BK Strået A (61)
BK Strömkarlen A (62)
BK Stöten F1 (63)
BK Sun Club A (64)
BK Sunny A (65)
BK Sösdala A (66)
BK Taggen A (67)
BK Team Kungsbacka F (68)
BK Team Obelix F (69)
BK Team SGK A (70)
BK Treff A (71)
BK Trippel F (72)
BK Trix A (73)
BK TT A (74)
BK Turbanen F (75)
BK Turbo F (76)
BK Wege A (77)
BK Wege F (78)
BK Vinden A (79)
BK Vinno A (80)
BK Virveln F (81)
BK Zenit A (82)
BK Znax A (83)
BK Ös På F (84)
Bodekull BK A (85)
Bokaj 76 A (86)
Borås GIF BK A (87)
BS Bockarna F (88)
BwK Ankaret F (89)
Bålsta BC F (90)
CarlstadHammarö IF A (91)
CarlstadHammarö IF F (92)
Cimbria BK A (93)
Concordia IF BK A (94)
Delta 72 F (95)
Eksjö BK/EBOK F (96)
Elfsborg BK A (97)
Emmaboda BK A (98)
Etuna BK A (99)
Etuna BK F (100)
Falköpings AIK BK F (101)
FOC Farsta A (102)
Gävle KK F1 (103)
Gävle KK F2 (104)
Götene BK A (105)
Hebergs BS F (106)
Hjo BK A (107)
Hurricanes BK A (108)
Häcken BK A (109)
Höganäs BC F2 (110)
IFK Stockholm BK A (111)
IK Heim A (112)
IK Sleipner F (113)
IK Sterling F2 (114)
IK Ymer A (115)
Inget Lag (116)
Inget Lag (117)
Inget Lag (118)
Inget Lag (119)
Inget Lag (120)
Inget Lag (121)
Inget Lag (122)
JIF Hagalund A (123)
Jönköpings BK A (124)
Jönköpings BS/Boys F (125)
Jönköpings KK F (126)
Karlslunds IF F (127)
Karlstad BK A (128)
Katrineholms AIK F (129)
KFUM Karlskrona F (130)
King Cobra BK A (131)
King Cobra BK F (132)
Kinna BK F (133)
KS Edsbowlarna F (134)
Kungälvs BK F2 (135)
Kvänums BK A (136)
Lunds BK Mamba F2 (137)
Mariedals BK A (138)
Mariestads BS A (139)
Markaryds BK F (140)
NBC Gullmarsplan BC F (141)
Norrtälje BwK A (142)
Nybro IF A (143)
Nybro IF F (144)
Osby BS F (145)
Pilgårdens BC A (146)
Pocket Club A (147)
Rederiet IK A (148)
Sandvikens IF F (149)
Sanna BK F (150)
Siljan BK A (151)
Skövde AIK BK F (152)
Split Happens BK A (153)
SS Bowlaren A (154)
Staffanstorps BK A (155)
Stenungsunds BC A (156)
Stenungsunds BC F (157)
Stånga IF F (158)
Sundbybergs IK F (159)
Sunnerbo BK F (160)
Swedoor BK A (161)
Södra BK F (162)
Team Alingsås BC F2 (163)
Team Bjuv BF F (164)
Team Blue BK A (165)
Team Enköping BK F (166)
Team Osby BK A (167)
Team Partille BC F (168)
Team Södertälje BK F (169)
Team Värnamo BC F1 (170)
Team Ystad BK F (171)
Ten-Pin Club A (172)
Tetra Laval BF A (173)
T-Nabbens BK A (174)
Trollhättan Dolphins BK F (175)
Täby BwK F (176)
United BC A (177)
Wabo BK A (178)
Vara BK A (179)
Warpen BK F (180)
Varta BK F2 (181)
Vingåkers BK A (182)
Vingåkers BK F (183)
Vårkulla IK F (184)
Vänersborgs BS A (185)
Värtans IK F (186)
Växjö AIS A (187)
Åmåls BC F (188)
  • |
  • Copyright © Svenska Bowlingförbundet
  • |
  • Box 11016, 100 61 Stockholm
  • |
  • För Support - Ring SvBf Kansli: 08-699 60 00
  • |