Slutspel (Blå = Preliminär) Håll muspekaren över matchcellen så visas Seedningsplacering
(Svart = Fastställd) Håll muspekaren över matchcellen så visas hall och tid
Vinnare står överst och förlorare underst när matcherna har spelats.
Säsong Liga Slutspel:
Klubb
Direktkvalificerade
Lag
Aftonbladets IK A (1)
BC Säffle A (2)
BF Solängen F (3)
BK 62 A (4)
BK 64 A (5)
BK BD-Pärlan A (6)
BK BD-Pärlan A (7)
BK Boden-Cometen A (8)
BK Boden-Cometen A (9)
BK Borgen F1 (10)
BK Bowino A (11)
BK Bågen F (12)
BK Edet A (13)
BK Enjoy F (14)
BK Enjoy F (15)
BK Flash F (16)
BK Fux A (17)
BK Grabbers A (18)
BK Granen A (19)
BK Hammaren A (20)
BK Hovet A (21)
BK Kåess F1 (22)
BK Laxen F (23)
BK Laxen F (24)
BK Lödde A (25)
BK Nobel F (26)
BK Nolia A (27)
BK Ohm F (28)
BK Origo A (29)
BK Prana F (30)
BK Prana F (31)
BK Rebel A (32)
BK Rebel A (33)
BK Rosen A (34)
BK Rullarna A (35)
BK Rättvik F1 (36)
BK SF-04 Åtvidaberg A (37)
BK Skrufscha F (38)
BK Solid A (39)
BK Stallis A (40)
BK Strået A (41)
BK Tegnér F (42)
BK Turbanen A (43)
BK Turbanen F (44)
BK V8 A (45)
BK Vallonen A (46)
BK Wege A (47)
BK Virveln A (48)
BK Ös På A (49)
Bogesunds BK A (50)
Bokaj 76 A (51)
Borås GIF BK A (52)
BS Bockarna A (53)
BS Bockarna F (54)
BwK Ankaret A (55)
CarlstadHammarö IF A (56)
Delta 72 A (57)
Djurgårdens IF F1 (58)
Falköpings AIK BK F (59)
Forsheda BK F (60)
Glasrikets KK A (61)
Guldkustens AIF.A (62)
Guldkustens AIF.A (63)
Hebergs BS A (64)
IFK Sala A (65)
IK Heim A (66)
IK Sleipner A (67)
Junsele BK A (68)
Junsele BK F (69)
Junsele BK F (70)
Jönköpings KK A (71)
King Cobra BK A (72)
Kiruna AIF A (73)
KK Träff A (74)
Kopparbergs BK A (75)
Kramfors BK A (76)
Kramfors BK F (77)
Kramfors BK F (78)
Kulladals BS F2 (79)
Luleå BF A (80)
Luleå BF A (81)
Matteus-Pojkarna BK F (82)
Mörlanda BS A (83)
Nordingrå BK F (84)
Nordingrå BK F (85)
Olofströms BS F (86)
Osby BS A (87)
Pite BF F (88)
Pite BF F (89)
Sandvikens AIK F1 (90)
Scania IF A (91)
Sigma BK F (92)
Skellefteå IF F (93)
Skellefteå IF F (94)
Split Happens BK A (95)
Strands BK A (96)
Svaneholms BK A (97)
Södra BK A (98)
Team Enköping BK F (99)
Team Linköping BC F (100)
Team Partille BC A (101)
Team Suxxess BC A (102)
Team Värnamo BC A (103)
Ten-Pin Club A (104)
Uppsala BC 90 F (105)
Warpen BK A (106)
Vendelsö BK A (107)
Vetlanda BC A (108)
Växjö AIS A (109)
Östersunds BK F (110)
  • |
  • Copyright © Svenska Bowlingförbundet
  • |
  • Box 11016, 100 61 Stockholm
  • |
  • För Support - Ring SvBf Kansli: 08-699 60 00
  • |