Spelprogram

Spelprogram

Kopiera länken som direktlänk till spelprogram.
http://bits.swebowl.se/Matches/MatchScheme.aspx?DivisionId=9&SeasonId=2015&LeagueId=1&LevelId=3
Sök del av KlubbNamn
Klubb
Visa endast markerat Lag
SäsongLiga
SerienivåDivision
Sök via ett distrikt
DistriktDivision

Div 1 Norra Svealand
Klicka här -->tabellen

Spelprogram
Omg./Datum Tid MatchId Match Resultat OljeProfil Hall
Omgång 2
Lör 12/9 10:00 3103734 Gävle KK - Hammarby IF BF F1 13 - 6 Daytona Gävle Bowlinghall
11:40 3103743 BK Trol - IFK Sala 16 - 4 Middle road Stockholm - Lidingö
12:00 3103732 Domnarvets BS - AIK F1 6 - 13 Montreal Borlänge - Maserhallen
12:00 3103736 BK Amiki - BK 66 17 - 3 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
13:40 3103733 Rigel BK - AIK F1 6 - 14 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
13:40 3103737 Stureby BK F1 - BK 66 12 - 8 Stonehenge Stockholm - Högdalen
13:40 3103738 BwK Ankaret - Ludvika BK 13 - 6 Bourbon Street Norrtälje Bowlinghall
13:40 3103740 Turebergs IF - Uppsala BC 90 10 - 10 Ingen OljeProfil Sollentuna Bowlinghall
15:00 3103735 Sandvikens AIK - Hammarby IF BF F1 18 - 2 Middle road Sandvikens Bowlinghall
15:20 3103741 Sollentuna BwK - Uppsala BC 90 12 - 8 Ingen OljeProfil Sollentuna Bowlinghall
15:40 3103742 Åkeshov BK - IFK Sala 13 - 7 Ingen OljeProfil Sundbybergs Bowlinghall
Sön 13/9 11:40 3103739 Stånga IF - Ludvika BK 10 - 10 Sunset strip Stånga Bowlinghall
Omgång 3
Lör 19/9 10:00 3103745 Sandvikens AIK - Domnarvets BS 9 - 11 Middle road Sandvikens Bowlinghall
10:00 3103747 Ludvika BK - Rigel BK 8 - 11 Beaten path Ludvika Bowlinghall
10:00 3103755 Hammarby IF BF F1 - BK Trol 14 - 6 41-42 Stockholm - Brännkyrka
11:40 3103748 IFK Sala - Stureby BK F1 15 - 5 Beaten path Sala Bowlinghall
13:40 3103744 Gävle KK - Domnarvets BS 12 - 8 Daytona Gävle Bowlinghall
13:40 3103750 BwK Ankaret - BK Amiki 10 - 10 Bourbon Street Norrtälje Bowlinghall
14:00 3103746 BK 66 - Rigel BK 15 - 5 Seoul Hofors Bowlinghall
14:00 3103753 Sollentuna BwK - Åkeshov BK 11 - 9 Ingen OljeProfil Sollentuna Bowlinghall
14:20 3103754 AIK F1 - BK Trol 14 - 6 Athens Stockholm - Bowl-O-Rama
15:40 3103749 Uppsala BC 90 - Stureby BK F1 8 - 12 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
15:40 3103752 Turebergs IF - Åkeshov BK 16 - 4 Ingen OljeProfil Sollentuna Bowlinghall
Omgång 5
Lör 3/10 10:00 3103760 IFK Sala - Gävle KK 7 - 13 Beaten path Sala Bowlinghall
10:00 3103763 Stureby BK F1 - Sandvikens AIK 7 - 13 Stonehenge Stockholm - Högdalen
11:00 3103757 Rigel BK - Sollentuna BwK 8 - 12 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
11:00 3103767 BK Trol - BwK Ankaret 15 - 5 Middle road Stockholm - Lidingö
11:40 3103758 BK 66 - Turebergs IF 8 - 11 Seoul Hofors Bowlinghall
11:40 3103762 BK Amiki - Sandvikens AIK 8 - 11 Stonehenge Stockholm - Högdalen
12:40 3103756 Domnarvets BS - Sollentuna BwK 13 - 7 Montreal Borlänge - Maserhallen
13:20 3103764 AIK F1 - Stånga IF 11 - 9 Athens Stockholm - Bowl-O-Rama
13:40 3103761 Uppsala BC 90 - Gävle KK 8 - 12 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
16:00 3103759 Ludvika BK - Turebergs IF 14 - 5 Beaten path Ludvika Bowlinghall
16:20 3103765 Hammarby IF BF F1 - Stånga IF 9 - 11 41-42 Stockholm - Brännkyrka
16:40 3103766 Åkeshov BK - BwK Ankaret 14 - 5 2012 USBC Reno Sundbybergs Bowlinghall
Omgång 6
Lör 10/10 10:00 3103768 Gävle KK - Rigel BK 14 - 6 Daytona Gävle Bowlinghall
10:00 3103771 Ludvika BK - Domnarvets BS 12 - 7 Beaten path Ludvika Bowlinghall
10:00 3103772 BK Amiki - Uppsala BC 90 15 - 5 Stonehenge Stockholm - Högdalen
10:00 3103778 Åkeshov BK - Hammarby IF BF F1 16 - 4 2012 USBC Reno Sundbybergs Bowlinghall
11:40 3103773 Stureby BK F1 - Uppsala BC 90 14 - 6 Stonehenge Stockholm - Högdalen
13:40 3103769 Sandvikens AIK - Rigel BK 13 - 7 Middle road Sandvikens Bowlinghall
13:40 3103770 BK 66 - Domnarvets BS 8 - 12 Seoul Hofors Bowlinghall
13:40 3103774 BwK Ankaret - IFK Sala 16 - 4 Bourbon Street Norrtälje Bowlinghall
14:00 3103779 BK Trol - Hammarby IF BF F1 10 - 10 Middle road Stockholm - Lidingö
Sön 11/10 10:00 3103776 Turebergs IF - AIK F1 10 - 10 Ingen OljeProfil Sollentuna Bowlinghall
11:40 3103775 Stånga IF - IFK Sala 11 - 9 Sunset strip Stånga Bowlinghall
11:40 3103777 Sollentuna BwK - AIK F1 10 - 10 39-40 Sollentuna Bowlinghall
Omgång 7
Lör 17/10 10:00 3103789 Hammarby IF BF F1 - BK Amiki 6 - 14 41-42 Stockholm - Brännkyrka
10:00 3103791 BK Trol - Stureby BK F1 8 - 12 Middle road Stockholm - Lidingö
11:20 3103782 Gävle KK - Sollentuna BwK 9 - 11 Daytona Gävle Bowlinghall
11:40 3103785 Uppsala BC 90 - Ludvika BK 9 - 11 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
12:00 3103780 Domnarvets BS - Turebergs IF 13 - 6 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
13:40 3103781 Rigel BK - Turebergs IF 14 - 6 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
13:40 3103786 BwK Ankaret - BK 66 18 - 2 Bourbon Street Norrtälje Bowlinghall
13:40 3103788 AIK F1 - BK Amiki 14 - 6 Athens Stockholm - Bowl-O-Rama
13:40 3103790 Åkeshov BK - Stureby BK F1 7 - 13 2012 USBC Reno Sundbybergs Bowlinghall
15:20 3103783 Sandvikens AIK - Sollentuna BwK 11 - 9 Middle road Sandvikens Bowlinghall
15:40 3103784 IFK Sala - Ludvika BK 10 - 10 Beaten path Sala Bowlinghall
Sön 18/10 10:00 3103787 Stånga IF - BK 66 16 - 4 Sunset strip Stånga Bowlinghall
Omgång 8
Lör 24/10 10:00 3103798 Turebergs IF - Sollentuna BwK 5 - 15 Ingen OljeProfil Sollentuna Bowlinghall
11:40 3103793 Gävle KK - Sandvikens AIK 14 - 6 Daytona Gävle Bowlinghall
11:40 3103794 BK 66 - Ludvika BK 11 - 9 Seoul Hofors Bowlinghall
11:40 3103795 IFK Sala - Uppsala BC 90 11 - 8 Beaten path Sala Bowlinghall
11:40 3103799 AIK F1 - Hammarby IF BF F1 10 - 10 Athens Stockholm - Bowl-O-Rama
12:20 3103796 BK Amiki - Stureby BK F1 11 - 8 Stonehenge Stockholm - Högdalen
13:40 3103800 Åkeshov BK - BK Trol 12 - 8 2012 USBC Reno Sundbybergs Bowlinghall
Sön 25/10 15:30 3103797 BwK Ankaret - Stånga IF 7 - 13 Bourbon Street Norrtälje Bowlinghall
Tor 29/10 18:30 3103792 Domnarvets BS - Rigel BK 8 - 12 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
Lör 31/10 11:30 3103751 Stånga IF - BK Amiki 16 - 4 Sunset strip Stånga Bowlinghall
Omgång 9
Lör 14/11 10:00 3103805 IFK Sala - BK 66 9 - 11 Beaten path Sala Bowlinghall
10:00 3103811 AIK F1 - BwK Ankaret 15 - 5 Athens Stockholm - Bowl-O-Rama
11:40 3103804 Sandvikens AIK - BK Trol 13 - 7 Middle road Sandvikens Bowlinghall
13:00 3103810 Sollentuna BwK - Stånga IF 14 - 6 39-40 Sollentuna Bowlinghall
13:40 3103801 Domnarvets BS - Åkeshov BK 16 - 3 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
13:40 3103806 Uppsala BC 90 - BK 66 16 - 4 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
13:40 3103812 Hammarby IF BF F1 - BwK Ankaret 14 - 6 41-42 Stockholm - Brännkyrka
14:20 3103808 Stureby BK F1 - Ludvika BK 14 - 6 Stonehenge Stockholm - Högdalen
14:40 3103809 Turebergs IF - Stånga IF 16 - 4 Ingen OljeProfil Sollentuna Bowlinghall
15:20 3103802 Rigel BK - Åkeshov BK 12 - 7 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
15:20 3103803 Gävle KK - BK Trol 13 - 7 Daytona Gävle Bowlinghall
16:00 3103807 BK Amiki - Ludvika BK 9 - 11 Stonehenge Stockholm - Högdalen
Omgång 10
Lör 21/11 10:00 3103815 BK 66 - Gävle KK 8 - 12 Seoul Hofors Bowlinghall
10:00 3103817 IFK Sala - BwK Ankaret 16 - 4 Beaten path Sala Bowlinghall
12:40 3103819 BK Amiki - Stånga IF 9 - 11 Stonehenge Stockholm - Högdalen
13:40 3103814 Rigel BK - Sandvikens AIK 15 - 5 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
13:40 3103816 Ludvika BK - Gävle KK 6 - 14 Beaten path Ludvika Bowlinghall
13:40 3103818 Uppsala BC 90 - BwK Ankaret 11 - 9 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
14:20 3103820 Stureby BK F1 - Stånga IF 12 - 8 Stonehenge Stockholm - Högdalen
15:20 3103813 Domnarvets BS - Sandvikens AIK 4 - 16 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
Sön 22/11 12:20 3103822 Hammarby IF BF F1 - Turebergs IF 10 - 9 41-42 Stockholm - Brännkyrka
16:00 3103821 AIK F1 - Turebergs IF 13 - 6 Athens Stockholm - Bowl-O-Rama
Omgång 11
Lör 28/11 10:00 3103825 Domnarvets BS - Hammarby IF BF F1 15 - 5 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
10:00 3103830 Uppsala BC 90 - Sandvikens AIK 11 - 9 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
10:00 3103831 BwK Ankaret - Gävle KK 14 - 6 Bourbon Street Norrtälje Bowlinghall
10:00 3103833 Turebergs IF - Stureby BK F1 11 - 9 Ingen OljeProfil Sollentuna Bowlinghall
11:00 3103828 Ludvika BK - AIK F1 9 - 11 Beaten path Ludvika Bowlinghall
11:40 3103826 Rigel BK - Hammarby IF BF F1 13 - 7 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
11:40 3103834 Sollentuna BwK - Stureby BK F1 10 - 10 39-40 Sollentuna Bowlinghall
11:40 3103835 Åkeshov BK - BK Amiki 7 - 12 2012 USBC Reno Sundbybergs Bowlinghall
13:40 3103829 IFK Sala - Sandvikens AIK 10 - 10 Beaten path Sala Bowlinghall
15:00 3103827 BK 66 - AIK F1 5 - 15 Seoul Hofors Bowlinghall
15:20 3103836 BK Trol - BK Amiki 12 - 8 Middle road Stockholm - Lidingö
Sön 29/11 10:00 3103832 Stånga IF - Gävle KK 18 - 2 Sunset strip Stånga Bowlinghall
Omgång 12
Lör 5/12 10:00 3103824 BK Trol - Sollentuna BwK 8 - 12 Middle road Stockholm - Lidingö
13:40 3103823 Åkeshov BK - Sollentuna BwK 6 - 14 2012 USBC Reno Sundbybergs Bowlinghall
Omgång 13
Lör 16/1 11:00 3103839 BK 66 - Sollentuna BwK 11 - 9 Seoul Hofors Bowlinghall
11:40 3103838 Sandvikens AIK - Turebergs IF 15 - 5 Middle road Sandvikens Bowlinghall
11:40 3103848 BK Trol - Uppsala BC 90 17 - 3 Route 66 Stockholm - Lidingö
13:40 3103842 Stureby BK F1 - Domnarvets BS 11 - 9 Stonehenge Stockholm - Högdalen
15:20 3103841 BK Amiki - Domnarvets BS 11 - 9 Stonehenge Stockholm - Högdalen
15:20 3103843 BwK Ankaret - Rigel BK 10 - 10 Bourbon Street Norrtälje Bowlinghall
15:40 3103837 Gävle KK - Turebergs IF 12 - 8 Daytona Gävle Bowlinghall
15:40 3103840 Ludvika BK - Sollentuna BwK 16 - 4 Beaten path Ludvika Bowlinghall
16:20 3103847 Åkeshov BK - Uppsala BC 90 12 - 8 2012 USBC Reno Sundbybergs Bowlinghall
Sön 17/1 10:00 3103844 Stånga IF - Rigel BK 17 - 3 Sunset strip Stånga Bowlinghall
10:00 3103845 AIK F1 - IFK Sala 16 - 4 Athens Stockholm - Bowl-O-Rama
13:40 3103846 Hammarby IF BF F1 - IFK Sala 14 - 6 41-42 Stockholm - Brännkyrka
Omgång 14
Lör 23/1 10:00 3103850 Rigel BK - Ludvika BK 13 - 7 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
10:00 3103853 IFK Sala - Stånga IF 6 - 14 Beaten path Sala Bowlinghall
11:40 3103849 Domnarvets BS - Ludvika BK 9 - 11 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
11:40 3103851 Gävle KK - BK 66 17 - 3 Daytona Gävle Bowlinghall
12:20 3103855 BK Amiki - BwK Ankaret 11 - 9 Stonehenge Stockholm - Högdalen
14:00 3103856 Stureby BK F1 - BwK Ankaret 13 - 7 Stonehenge Stockholm - Högdalen
14:00 3103857 Turebergs IF - BK Trol 18 - 2 39-40 Sollentuna Bowlinghall
15:00 3103854 Uppsala BC 90 - Stånga IF 8 - 12 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
15:40 3103852 Sandvikens AIK - BK 66 16 - 4 Middle road Sandvikens Bowlinghall
15:40 3103858 Sollentuna BwK - BK Trol 12 - 8 39-40 Sollentuna Bowlinghall
Sön 24/1 10:00 3103860 Hammarby IF BF F1 - Åkeshov BK 11 - 9 Tokyo Stockholm - Brännkyrka
13:20 3103859 AIK F1 - Åkeshov BK 16 - 4 Athens Stockholm - Bowl-O-Rama
Omgång 15
Lör 30/1 10:00 3103862 Sandvikens AIK - Gävle KK 11 - 9 Middle road Sandvikens Bowlinghall
11:40 3103863 Ludvika BK - BK 66 15 - 5 Beaten path Ludvika Bowlinghall
11:40 3103864 Uppsala BC 90 - IFK Sala 10 - 10 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
11:40 3103865 Stureby BK F1 - BK Amiki 9 - 11 Stonehenge Stockholm - Högdalen
11:40 3103868 Hammarby IF BF F1 - AIK F1 16 - 4 Tokyo Stockholm - Brännkyrka
12:40 3103869 BK Trol - Åkeshov BK 14 - 6 Route 66 Stockholm - Lidingö
13:40 3103867 Sollentuna BwK - Turebergs IF 13 - 7 34-35 Sollentuna Bowlinghall
Sön 31/1 10:00 3103866 Stånga IF - BwK Ankaret 13 - 7 Sunset strip Stånga Bowlinghall
Tor 4/2 18:30 3103861 Rigel BK - Domnarvets BS 10 - 10 Sunset strip Borlänge - Maserhallen
Omgång 16
Lör 20/2 09:00 3103880 AIK F1 - Stureby BK F1 13 - 7 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
10:00 3103870 Gävle KK - Åkeshov BK 9 - 11 Daytona Gävle Bowlinghall
10:00 3103874 IFK Sala - Rigel BK 12 - 8 Beaten path Sala Bowlinghall
11:40 3103873 Ludvika BK - BK Trol 13 - 7 Beaten path Ludvika Bowlinghall
13:40 3103871 Sandvikens AIK - Åkeshov BK 18 - 2 Middle road Sandvikens Bowlinghall
13:40 3103875 Uppsala BC 90 - Rigel BK 9 - 11 Beaten path Uppsala - Fyrishovs bowling
13:40 3103876 BwK Ankaret - Domnarvets BS 10 - 9 Bourbon Street Norrtälje Bowlinghall
13:40 3103881 Hammarby IF BF F1 - Stureby BK F1 12 - 8 Tokyo Stockholm - Brännkyrka
14:20 3103879 Sollentuna BwK - BK Amiki 12 - 8 39-40 Sollentuna Bowlinghall
15:40 3103872 BK 66 - BK Trol 9 - 11 Broadway Hofors Bowlinghall
16:00 3103878 Turebergs IF - BK Amiki 9 - 11 39-40 Sollentuna Bowlinghall
Sön 21/2 11:40 3103877 Stånga IF - Domnarvets BS 15 - 5 Sunset strip Stånga Bowlinghall
Omgång 17
Lör 27/2 10:00 3103884 Gävle KK - Ludvika BK 11 - 9 Daytona Gävle Bowlinghall
10:00 3103887 Stureby BK F1 - IFK Sala 13 - 7