Spelprogram

Spelprogram

Kopiera länken som direktlänk till spelprogram.
http://bits.swebowl.se/Matches/MatchScheme.aspx?DivisionId=25&SeasonId=2018&LeagueId=1&LevelId=5
Sök del av KlubbNamn
Klubb
Visa endast markerat Lag
SäsongLiga
SerienivåDivision
Sök via ett distrikt
DistriktDivision

Div 3 Östra Svealand
Klicka här -->tabellen

Spelprogram
Omg./Datum Tid MatchId Match Resultat OljeProfil Hall
Omgång 2
Lör 15/9 10:00 3172308 Team Enköping BK F - BC Pegasus 17 - 3 Beaten path Enköpings Bowlinghall
10:00 3172312 BK Rullarna - Bokaj 76 10 - 9 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
11:40 3172307 BK Joar - BC Pegasus 14 - 6 Beaten path Enköpings Bowlinghall
12:00 3172313 BwK Ankaret F - BK Runan F 15 - 5 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
13:00 3172310 BC Cobber´s F - BK Kross 8 - 12 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
13:40 3172314 Norrtälje BwK - BK Runan F 10 - 10 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
14:00 3172311 BK Arkos - Bokaj 76 10 - 10 Beaten path Stockholm - Åkeshov
14:40 3172309 BC Pegasus F - BK Kross 2 - 18 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
Sön 16/9 10:00 3172306 Stånga IF F - Eira BK 18 - 2 Räven Stånga Bowlinghall
13:20 3172305 BK Rosen F - Eira BK 16 - 4 Stonestreet Visby Uncle Joe´s
Omgång 3
Lör 22/9 10:00 3172321 Täby BwK F - BC Cobber´s F 14 - 6 41-42 Stockholm - Täby
10:00 3172323 BK Arkos - BC Pegasus F 19 - 1 Beaten path Stockholm - Åkeshov
11:00 3172327 Eira BK - BK Ene 11 - 9 Middle road Stockholm - Rinkeby
12:00 3172326 Norrtälje BwK - Bålsta BC F 16 - 4 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
12:40 3172322 BK Runan F - BC Cobber´s F 11 - 9 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
13:20 3172317 BK Joar - BK Rosen F 10 - 10 Beaten path Enköpings Bowlinghall
13:40 3172325 BwK Ankaret F - Bålsta BC F 18 - 2 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
15:00 3172318 Team Enköping BK F - BK Rosen F 19 - 1 Beaten path Enköpings Bowlinghall
15:40 3172324 BK Rullarna - BC Pegasus F 16 - 4 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
15:40 3172328 BC Pegasus - BK Ene 16 - 4 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
Sön 23/9 13:40 3172319 BK Kross - Stånga IF F 15 - 4 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
15:20 3172320 Bokaj 76 - Stånga IF F 15 - 5 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
Omgång 4
Lör 29/9 10:00 3172338 BC Pegasus - BK Rullarna 9 - 10 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
10:00 3172339 Bålsta BC F - BK Arkos 16 - 4 41-42 Bålsta Bowlingcenter
11:40 3172334 BK Runan F - BK Joar 14 - 6 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
12:00 3172335 BC Pegasus F - Team Enköping BK F 2 - 18 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
13:00 3172340 BK Ene - BK Arkos 12 - 8 43-44 Bålsta Bowlingcenter
13:40 3172331 BK Kross - BwK Ankaret F 15 - 5 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
13:40 3172336 BC Cobber´s F - Team Enköping BK F 6 - 14 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
14:00 3172337 Eira BK - BK Rullarna 4 - 16 Middle road Stockholm - Rinkeby
14:20 3172333 Täby BwK F - BK Joar 10 - 10 41-42 Stockholm - Täby
15:20 3172332 Bokaj 76 - BwK Ankaret F 8 - 11 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
Sön 30/9 09:00 3172329 BK Rosen F - Norrtälje BwK 7 - 13 Stonestreet Visby Uncle Joe´s
12:40 3172330 Stånga IF F - Norrtälje BwK 9 - 11 Räven Stånga Bowlinghall
Lör 6/10 10:00 3172316 BK Ene - Täby BwK F 15 - 5 43-44 Bålsta Bowlingcenter
13:00 3172315 Bålsta BC F - Täby BwK F 16 - 4 41-42 Bålsta Bowlingcenter
Omgång 5
Lör 20/10 10:00 3172347 BK Arkos - Täby BwK F 15 - 5 Beaten path Stockholm - Åkeshov
12:00 3172346 BC Cobber´s F - BK Runan F 9 - 11 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
12:20 3172343 BK Kross - BK Rosen F 13 - 7 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
13:20 3172341 BK Joar - Stånga IF F 18 - 2 Beaten path Enköpings Bowlinghall
13:40 3172345 BC Pegasus F - BK Runan F 4 - 16 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
14:00 3172344 Bokaj 76 - BK Rosen F 15 - 5 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
15:00 3172342 Team Enköping BK F - Stånga IF F 15 - 5 Beaten path Enköpings Bowlinghall
Sön 21/10 10:00 3172352 BK Ene - BC Pegasus 15 - 5 43-44 Bålsta Bowlingcenter
13:00 3172351 Bålsta BC F - BC Pegasus 11 - 9 41-42 Bålsta Bowlingcenter
Tis 23/10 19:00 3172348 BK Rullarna - Täby BwK F 13 - 7 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
Omgång 6
Lör 27/10 09:00 3172357 Täby BwK F - Bokaj 76 8 - 12 41-42 Stockholm - Täby
10:00 3172356 Team Enköping BK F - Norrtälje BwK 12 - 8 Beaten path Enköpings Bowlinghall
10:00 3172360 BK Rullarna - BK Kross 12 - 8 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
10:00 3172363 Bålsta BC F - BC Cobber´s F 14 - 6 41-42 Bålsta Bowlingcenter
11:00 3172361 Eira BK - BC Pegasus F 5 - 15 Middle road Stockholm - Rinkeby
11:40 3172355 BK Joar - Norrtälje BwK 5 - 15 Beaten path Enköpings Bowlinghall
11:40 3172358 BK Runan F - Bokaj 76 9 - 11 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
12:00 3172365 BK Rosen F - Stånga IF F 7 - 13 Stonestreet Visby Uncle Joe´s
13:00 3172364 BK Ene - BC Cobber´s F 13 - 6 43-44 Bålsta Bowlingcenter
14:00 3172359 BK Arkos - BK Kross 5 - 15 Beaten path Stockholm - Åkeshov
15:40 3172362 BC Pegasus - BC Pegasus F 19 - 1 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
Omgång 7
Lör 17/11 10:00 3172366 BK Joar - Team Enköping BK F 5 - 15 Beaten path Enköpings Bowlinghall
10:00 3172367 BK Kross - Bokaj 76 13 - 7 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
10:00 3172368 Täby BwK F - BK Runan F 7 - 13 41-42 Stockholm - Täby
10:00 3172369 BC Pegasus F - BC Cobber´s F 4 - 16 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
10:00 3172371 BwK Ankaret F - Norrtälje BwK 8 - 12 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
10:00 3172373 Bålsta BC F - BK Ene 16 - 4 41-42 Bålsta Bowlingcenter
11:00 3172372 Eira BK - BC Pegasus 6 - 13 Middle road Stockholm - Rinkeby
11:40 3172370 BK Arkos - BK Rullarna 14 - 6 Beaten path Stockholm - Åkeshov
Sön 18/11 10:00 3172354 Stånga IF F - BwK Ankaret F 10 - 9 Räven Stånga Bowlinghall
13:20 3172353 BK Rosen F - BwK Ankaret F 3 - 17 Stonestreet Visby Uncle Joe´s
Omgång 8
Lör 24/11 10:00 3172376 BK Joar - BK Ene 14 - 6 Beaten path Enköpings Bowlinghall
10:40 3172378 Täby BwK F - BK Kross 9 - 11 41-42 Stockholm - Täby
11:40 3172377 Team Enköping BK F - BK Ene 15 - 5 Beaten path Enköpings Bowlinghall
12:00 3172380 BC Pegasus F - Bokaj 76 5 - 14 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
13:20 3172379 BK Runan F - BK Kross 10 - 10 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
13:40 3172381 BC Cobber´s F - Bokaj 76 3 - 17 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
13:40 3172383 Norrtälje BwK - BK Rullarna 13 - 6 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
15:20 3172382 BwK Ankaret F - BK Rullarna 10 - 10 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
Sön 25/11 10:00 3172375 Stånga IF F - Bålsta BC F 14 - 6 Räven Stånga Bowlinghall
10:00 3172385 BC Pegasus - BK Arkos 6 - 14 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
13:20 3172374 BK Rosen F - Bålsta BC F 9 - 11 Stonestreet Visby Uncle Joe´s
14:00 3172384 Eira BK - BK Arkos 6 - 14 Middle road Stockholm - Rinkeby
Omgång 9
Lör 1/12 10:00 3172397 BK Ene - Norrtälje BwK 13 - 7 43-44 Bålsta Bowlingcenter
11:40 3172391 BK Runan F - BK Arkos 14 - 6 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
12:00 3172393 BC Cobber´s F - BK Rullarna 10 - 10 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
13:00 3172396 Bålsta BC F - Norrtälje BwK 5 - 15 41-42 Bålsta Bowlingcenter
13:40 3172392 BC Pegasus F - BK Rullarna 5 - 15 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
14:20 3172388 BK Kross - BK Joar 12 - 8 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
14:20 3172390 Täby BwK F - BK Arkos 10 - 10 41-42 Stockholm - Täby
16:00 3172389 Bokaj 76 - BK Joar 14 - 6 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
Sön 2/12 10:00 3172395 BC Pegasus - BwK Ankaret F 8 - 12 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
14:00 3172394 Eira BK - BwK Ankaret F 5 - 15 Middle road Stockholm - Rinkeby
Omgång 10
Lör 8/12 10:00 3172349 BwK Ankaret F - Eira BK 18 - 2 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
11:40 3172350 Norrtälje BwK - Eira BK 17 - 3 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
Sön 9/12 09:20 3172386 BK Rosen F - Team Enköping BK F 14 - 6 Stonestreet Visby Uncle Joe´s
12:40 3172387 Stånga IF F - Team Enköping BK F 16 - 4 Räven Stånga Bowlinghall
Omgång 11
Lör 12/1 10:00 3172401 Bokaj 76 - Eira BK 18 - 2 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
10:00 3172404 BK Arkos - BK Joar 15 - 5 Beaten path Stockholm - Åkeshov
10:00 3172406 BwK Ankaret F - BC Cobber´s F 15 - 5 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
10:40 3172402 Täby BwK F - Team Enköping BK F 4 - 15 41-42 Stockholm - Täby
11:40 3172400 BK Kross - Eira BK 16 - 4 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
11:40 3172407 Norrtälje BwK - BC Cobber´s F 11 - 9 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
13:20 3172403 BK Runan F - Team Enköping BK F 6 - 14 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
13:40 3172405 BK Rullarna - BK Joar 13 - 7 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
Sön 13/1 09:00 3172398 BK Rosen F - BC Pegasus 9 - 10 Stonestreet Visby Uncle Joe´s
10:00 3172408 Bålsta BC F - BC Pegasus F 11 - 8 Chichen Itza Bålsta Bowlingcenter
12:40 3172399 Stånga IF F - BC Pegasus 12 - 7 Räven Stånga Bowlinghall
13:00 3172409 BK Ene - BC Pegasus F 15 - 5 Middle road Bålsta Bowlingcenter
Omgång 12
Lör 19/1 10:00 3172411 Team Enköping BK F - BwK Ankaret F 10 - 10 Beaten path Enköpings Bowlinghall
10:00 3172412 BK Kross - Norrtälje BwK 10 - 10 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
10:00 3172421 BK Ene - BK Runan F 6 - 13 Middle road Bålsta Bowlingcenter
11:40 3172410 BK Joar - BwK Ankaret F 5 - 15 Beaten path Enköpings Bowlinghall
11:40 3172413 Bokaj 76 - Norrtälje BwK 12 - 8 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
11:40 3172419 BC Pegasus - Täby BwK F 8 - 12 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
12:40 3172416 BK Arkos - Stånga IF F 17 - 3 Beaten path Stockholm - Åkeshov
13:00 3172420 Bålsta BC F - BK Runan F 7 - 13 Chichen Itza Bålsta Bowlingcenter
13:40 3172415 BC Cobber´s F - BK Rosen F 13 - 7 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
15:00 3172418 Eira BK - Täby BwK F 8 - 12 Middle road Stockholm - Rinkeby
15:20 3172414 BC Pegasus F - BK Rosen F 8 - 12 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
16:00 3172417 BK Rullarna - Stånga IF F 15 - 5 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
Omgång 13
Lör 26/1 11:40 3172427 BK Runan F - BK Rullarna 16 - 4 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
11:40 3172433 BC Pegasus - Bålsta BC F 9 - 11 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
12:00 3172424 BK Joar - BK Kross 9 - 11 Beaten path Enköpings Bowlinghall
13:40 3172425 Team Enköping BK F - BK Kross 14 - 6 Beaten path Enköpings Bowlinghall
14:00 3172430 BwK Ankaret F - BK Ene 15 - 5 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
14:20 3172426 Täby BwK F - BK Rullarna 14 - 6 41-42 Stockholm - Täby
15:40 3172431 Norrtälje BwK - BK Ene 13 - 7 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
15:40 3172432 Eira BK - Bålsta BC F 4 - 16 Middle road Stockholm - Rinkeby
Sön 27/1 10:00 3172423 Stånga IF F - Bokaj 76 9 - 11 Räven Stånga Bowlinghall
10:00 3172428 BC Pegasus F - BK Arkos 3 - 17 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
11:40 3172429 BC Cobber´s F - BK Arkos 9 - 10 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
13:20 3172422 BK Rosen F - Bokaj 76 8 - 12 Stonestreet Visby Uncle Joe´s
Omgång 14
Lör 16/2 10:00 3172434 Stånga IF F - BK Rosen F 11 - 9 Räven Stånga Bowlinghall
10:00 3172435 Team Enköping BK F - BK Joar 15 - 5 Beaten path Enköpings Bowlinghall
10:00 3172436 Bokaj 76 - BK Kross 11 - 9 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
10:00 3172437 BK Runan F - Täby BwK F 15 - 5 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
10:00 3172438 BC Cobber´s F - BC Pegasus F 15 - 5 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
10:00 3172439 BK Rullarna - BK Arkos 12 - 8 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
10:00 3172442 BK Ene - Bålsta BC F 5 - 15 Middle road Bålsta Bowlingcenter
11:40 3172440 Norrtälje BwK - BwK Ankaret F 9 - 11 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
11:40 3172441 BC Pegasus - Eira BK 15 - 5 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
Omgång 15
Lör 23/2 09:20 3172451 BwK Ankaret F - BC Pegasus F 18 - 2 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
10:00 3172444 Team Enköping BK F - Bålsta BC F 18 - 2 Beaten path Enköpings Bowlinghall
10:00 3172446 Bokaj 76 - BK Ene 11 - 9 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
10:00 3172453 Eira BK - BC Cobber´s F 7 - 12 Middle road Stockholm - Rinkeby
11:00 3172452 Norrtälje BwK - BC Pegasus F 15 - 5 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
11:40 3172443 BK Joar - Bålsta BC F 10 - 10 Beaten path Enköpings Bowlinghall
11:40 3172445 BK Kross - BK Ene 11 - 9 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
12:00 3172447 Täby BwK F - Stånga IF F 3 - 16 41-42 Stockholm - Täby
13:00 3172450 BK Rullarna - BK Rosen F 15 - 5 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall
13:40 3172454 BC Pegasus - BC Cobber´s F 8 - 12 Stonehenge Uppsala - Fyrishovs bowling
15:40 3172448 BK Runan F - Stånga IF F 16 - 4 43 Fot Vallentuna Bowlinghall
16:20 3172449 BK Arkos - BK Rosen F 15 - 5 Beaten path Stockholm - Åkeshov
Omgång 16
Lör 2/3 10:00 3172464 Norrtälje BwK - BC Pegasus 8 - 11 Stonestreet Norrtälje Bowlinghall