Spelprogram

Spelprogram

Kopiera länken som direktlänk till spelprogram.
http://bits.swebowl.se/Matches/MatchScheme.aspx?DivisionId=24&SeasonId=2018&LeagueId=1&LevelId=5
Sök del av KlubbNamn
Klubb
Visa endast markerat Lag
SäsongLiga
SerienivåDivision
Sök via ett distrikt
DistriktDivision

Div 3 Sydöstra Svealand
Klicka här -->tabellen

Spelprogram
Omg./Datum Tid MatchId Match Resultat OljeProfil Hall
Omgång 1
Lör 8/9 11:00 3165895 Pocket Club - Sundbybergs IK F 13 - 7 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
14:40 3165894 BS 23 - Sundbybergs IK F 13 - 7 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
Omgång 2
Lör 15/9 10:00 3165845 BK Taggen - Sundbybergs IK F 12 - 8 Wall street Flens Bowlinghall
10:00 3165849 Värtans IK F - United BC 12 - 8 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
10:20 3165843 NBC Gullmarsplan BC F - Vendelsö BK F 8 - 12 42 Fot Stockholm - Gullmarsplan
10:20 3165847 Pocket Club - JIF Hagalund 10 - 10 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
11:40 3165848 Team X-Bowlers BC - United BC 14 - 6 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
12:20 3165842 IFK Stockholm BK - Vendelsö BK F 8 - 12 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
12:20 3165850 FOC Farsta - Djurgårdens IF F1 3 - 17 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
12:40 3165840 Älvsjöhook BK - Rederiet IK 15 - 5 Stonestreet Stockholm - Brännkyrka
13:40 3165846 BS 23 - JIF Hagalund 18 - 2 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
14:00 3165851 Stureby BK F2 - Djurgårdens IF F1 9 - 11 Stonehenge Stockholm - Högdalen
14:20 3165844 Team Södertälje BK F - Sundbybergs IK F 10 - 10 Beaten path Södertälje Bowlinghall
15:40 3165841 Split Happens BK - Rederiet IK 19 - 1 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
Omgång 3
Lör 22/9 10:00 3165856 Djurgårdens IF F1 - BK Taggen 16 - 4 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
10:00 3165860 Team X-Bowlers BC - FOC Farsta 15 - 5 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
10:00 3165863 Vendelsö BK F - Stureby BK F2 11 - 9 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
11:40 3165853 NBC Gullmarsplan BC F - Älvsjöhook BK 5 - 15 42 Fot Stockholm - Gullmarsplan
11:40 3165861 Värtans IK F - FOC Farsta 14 - 6 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
12:20 3165855 JIF Hagalund - Split Happens BK 2 - 18 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
13:40 3165852 IFK Stockholm BK - Älvsjöhook BK 5 - 15 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
14:00 3165854 Sundbybergs IK F - Split Happens BK 5 - 15 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
14:00 3165857 United BC - BK Taggen 9 - 11 Stonehenge Stockholm - Högdalen
Sön 23/9 10:00 3165859 Pocket Club - Team Södertälje BK F 16 - 4 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
10:00 3165862 Rederiet IK - Stureby BK F2 8 - 12 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
12:40 3165858 BS 23 - Team Södertälje BK F 19 - 1 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
Omgång 4
Lör 29/9 10:00 3165865 Split Happens BK - Värtans IK F 17 - 3 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
10:00 3165866 Sundbybergs IK F - Team X-Bowlers BC 13 - 7 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
10:00 3165869 United BC - IFK Stockholm BK 17 - 3 Stonehenge Stockholm - Högdalen
10:00 3165870 Team Södertälje BK F - NBC Gullmarsplan BC F 9 - 11 Beaten path Södertälje Bowlinghall
10:00 3165873 Vendelsö BK F - Pocket Club 17 - 3 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
11:40 3165867 JIF Hagalund - Team X-Bowlers BC 10 - 10 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
13:20 3165868 Djurgårdens IF F1 - IFK Stockholm BK 16 - 3 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
13:40 3165864 Älvsjöhook BK - Värtans IK F 18 - 2 Stonestreet Stockholm - Brännkyrka
14:20 3165871 BK Taggen - NBC Gullmarsplan BC F 15 - 4 Wall street Flens Bowlinghall
Sön 30/9 12:20 3165875 Stureby BK F2 - BS 23 14 - 6 Stonehenge Stockholm - Högdalen
14:00 3165874 FOC Farsta - BS 23 7 - 13 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
Sön 7/10 09:40 3165872 Rederiet IK - Pocket Club 9 - 11 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
Omgång 5
Lör 20/10 10:00 3165877 NBC Gullmarsplan BC F - Split Happens BK 8 - 11 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Gullmarsplan
10:00 3165881 BK Taggen - United BC 10 - 10 Wall street Flens Bowlinghall
11:40 3165883 Pocket Club - Djurgårdens IF F1 5 - 15 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
12:00 3165876 IFK Stockholm BK - Split Happens BK 7 - 13 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
13:00 3165884 Team X-Bowlers BC - Rederiet IK 17 - 3 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
14:20 3165880 Team Södertälje BK F - United BC 5 - 15 Beaten path Södertälje Bowlinghall
14:20 3165882 BS 23 - Djurgårdens IF F1 6 - 14 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
14:40 3165885 Värtans IK F - Rederiet IK 7 - 13 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
Sön 21/10 10:00 3165878 Sundbybergs IK F - Älvsjöhook BK 6 - 13 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
11:40 3165879 JIF Hagalund - Älvsjöhook BK 6 - 14 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
Omgång 6
Lör 27/10 10:00 3165889 Split Happens BK - Team X-Bowlers BC 7 - 13 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
11:40 3165890 IFK Stockholm BK - Värtans IK F 2 - 17 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
12:20 3165897 Vendelsö BK F - Team Södertälje BK F 19 - 1 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
12:20 3165898 FOC Farsta - BK Taggen 9 - 11 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
13:40 3165891 NBC Gullmarsplan BC F - Värtans IK F 8 - 12 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Gullmarsplan
14:00 3165888 Älvsjöhook BK - Team X-Bowlers BC 11 - 9 Stonestreet Stockholm - Brännkyrka
14:00 3165899 Stureby BK F2 - BK Taggen 17 - 3 Stonehenge Stockholm - Högdalen
Sön 28/10 10:00 3165892 Djurgårdens IF F1 - JIF Hagalund 17 - 3 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
13:40 3165893 United BC - JIF Hagalund 12 - 8 Stonehenge Stockholm - Högdalen
Omgång 7
Lör 17/11 10:00 3165900 Älvsjöhook BK - Split Happens BK 12 - 8 Stonestreet Stockholm - Brännkyrka
10:00 3165901 IFK Stockholm BK - NBC Gullmarsplan BC F 8 - 12 Main Street 7241 Stockholm - Gullmarsplan
10:00 3165904 Team Södertälje BK F - BK Taggen 3 - 17 Beaten path Södertälje Bowlinghall
10:00 3165906 Team X-Bowlers BC - Värtans IK F 12 - 8 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
11:00 3165903 Djurgårdens IF F1 - United BC 12 - 7 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
11:40 3165902 Sundbybergs IK F - JIF Hagalund 16 - 4 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
12:00 3165908 FOC Farsta - Stureby BK F2 7 - 13 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
13:40 3165905 BS 23 - Pocket Club 16 - 4 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
Sön 18/11 09:40 3165907 Rederiet IK - Vendelsö BK F 9 - 11 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
Omgång 8
Lör 24/11 10:00 3165910 Split Happens BK - FOC Farsta 17 - 3 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
10:00 3165912 NBC Gullmarsplan BC F - Stureby BK F2 8 - 12 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Gullmarsplan
10:00 3165913 Djurgårdens IF F1 - Sundbybergs IK F 17 - 3 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
10:00 3165915 Team Södertälje BK F - JIF Hagalund 8 - 12 Beaten path Södertälje Bowlinghall
10:00 3165918 Värtans IK F - Pocket Club 13 - 7 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
10:00 3165920 Vendelsö BK F - BS 23 14 - 6 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
11:40 3165917 Team X-Bowlers BC - Pocket Club 12 - 8 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
12:00 3165911 IFK Stockholm BK - Stureby BK F2 2 - 18 Main Street 7241 Stockholm - Gullmarsplan
13:20 3165914 United BC - Sundbybergs IK F 11 - 9 Stonehenge Stockholm - Högdalen
13:40 3165909 Älvsjöhook BK - FOC Farsta 12 - 8 Stonestreet Stockholm - Brännkyrka
14:20 3165916 BK Taggen - JIF Hagalund 18 - 2 Wall street Flens Bowlinghall
Sön 25/11 09:40 3165919 Rederiet IK - BS 23 13 - 5 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
Omgång 9
Lör 1/12 10:00 3165928 BK Taggen - Pocket Club 19 - 1 Wall street Flens Bowlinghall
11:40 3165922 Split Happens BK - NBC Gullmarsplan BC F 9 - 11 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
13:40 3165932 Stureby BK F2 - Värtans IK F 14 - 6 Stonehenge Stockholm - Högdalen
14:00 3165930 Vendelsö BK F - Team X-Bowlers BC 15 - 5 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
14:20 3165927 Team Södertälje BK F - Pocket Club 3 - 17 Beaten path Södertälje Bowlinghall
15:40 3165921 Älvsjöhook BK - NBC Gullmarsplan BC F 14 - 6 Stonestreet Stockholm - Brännkyrka
Sön 2/12 10:00 3165924 JIF Hagalund - IFK Stockholm BK 6 - 14 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
11:00 3165926 United BC - BS 23 7 - 13 Stonehenge Stockholm - Högdalen
11:40 3165923 Sundbybergs IK F - IFK Stockholm BK 13 - 7 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
13:20 3165929 Rederiet IK - Team X-Bowlers BC 13 - 7 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
14:40 3165925 Djurgårdens IF F1 - BS 23 12 - 8 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
Omgång 10
Fre 7/12 3165931 FOC Farsta - Värtans IK F 0 - 0 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
Sön 9/12 13:00 3165896 Rederiet IK - Team Södertälje BK F 16 - 4 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
Omgång 11
Fre 11/1 3165886 FOC Farsta - Vendelsö BK F 0 - 0 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
3165887 Stureby BK F2 - Vendelsö BK F 0 - 0 Stonehenge Stockholm - Högdalen
Lör 12/1 10:00 3165934 Split Happens BK - Vendelsö BK F 0 - 0 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
10:00 3165940 Pocket Club - IFK Stockholm BK 0 - 0 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
10:00 3165941 Team X-Bowlers BC - BK Taggen 0 - 0 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
10:00 3165943 FOC Farsta - Team Södertälje BK F 0 - 0 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
11:40 3165942 Värtans IK F - BK Taggen 0 - 0 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
11:40 3165944 Stureby BK F2 - Team Södertälje BK F 0 - 0 Stonehenge Stockholm - Högdalen
13:40 3165935 Sundbybergs IK F - Rederiet IK 0 - 0 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
14:00 3165939 BS 23 - IFK Stockholm BK 0 - 0 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
15:20 3165933 Älvsjöhook BK - Vendelsö BK F 0 - 0 Stonestreet Stockholm - Brännkyrka
15:20 3165936 JIF Hagalund - Rederiet IK 0 - 0 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
Sön 13/1 10:20 3165937 Djurgårdens IF F1 - NBC Gullmarsplan BC F 0 - 0 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
13:40 3165938 United BC - NBC Gullmarsplan BC F 0 - 0 Stonehenge Stockholm - Högdalen
Omgång 12
Lör 19/1 10:00 3165945 IFK Stockholm BK - Team X-Bowlers BC 0 - 0 Main Street 7241 Stockholm - Gullmarsplan
10:00 3165949 Team Södertälje BK F - Älvsjöhook BK 0 - 0 Beaten path Södertälje Bowlinghall
12:00 3165946 NBC Gullmarsplan BC F - Team X-Bowlers BC 0 - 0 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Gullmarsplan
14:20 3165950 BK Taggen - Älvsjöhook BK 0 - 0 Wall street Flens Bowlinghall
15:00 3165954 Vendelsö BK F - Djurgårdens IF F1 0 - 0 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
Sön 20/1 10:00 3165948 JIF Hagalund - Värtans IK F 0 - 0 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
10:00 3165952 Pocket Club - Split Happens BK 0 - 0 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
10:00 3165956 Stureby BK F2 - United BC 0 - 0 Stonehenge Stockholm - Högdalen
11:40 3165947 Sundbybergs IK F - Värtans IK F 0 - 0 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
11:40 3165955 FOC Farsta - United BC 0 - 0 Ingen OljeProfil Stockholm - Högdalen
13:20 3165953 Rederiet IK - Djurgårdens IF F1 0 - 0 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
14:00 3165951 BS 23 - Split Happens BK 0 - 0 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
Omgång 13
Lör 26/1 10:00 3165957 Älvsjöhook BK - JIF Hagalund 0 - 0 Stonestreet Stockholm - Brännkyrka
10:00 3165961 Djurgårdens IF F1 - Pocket Club 0 - 0 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
10:00 3165964 BK Taggen - BS 23 0 - 0 Wall street Flens Bowlinghall
10:00 3165966 Värtans IK F - Stureby BK F2 0 - 0 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
10:30 3165960 NBC Gullmarsplan BC F - Sundbybergs IK F 0 - 0 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Gullmarsplan
11:40 3165965 Team X-Bowlers BC - Stureby BK F2 0 - 0 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
11:40 3165968 Vendelsö BK F - FOC Farsta 0 - 0 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
12:30 3165959 IFK Stockholm BK - Sundbybergs IK F 0 - 0 Main Street 7241 Stockholm - Gullmarsplan
13:40 3165958 Split Happens BK - JIF Hagalund 0 - 0 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
13:40 3165962 United BC - Pocket Club 0 - 0 Stonehenge Stockholm - Högdalen
15:00 3165963 Team Södertälje BK F - BS 23 0 - 0 Beaten path Södertälje Bowlinghall
Sön 27/1 11:20 3165967 Rederiet IK - FOC Farsta 0 - 0 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
Omgång 14
Lör 16/2 10:00 3165974 Pocket Club - BS 23 0 - 0 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
11:40 3165969 Split Happens BK - Älvsjöhook BK 0 - 0 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
11:40 3165970 NBC Gullmarsplan BC F - IFK Stockholm BK 0 - 0 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Gullmarsplan
11:40 3165971 JIF Hagalund - Sundbybergs IK F 0 - 0 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
11:40 3165975 Värtans IK F - Team X-Bowlers BC 0 - 0 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
14:00 3165976 Vendelsö BK F - Rederiet IK 0 - 0 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
Sön 17/2 09:00 3165972 United BC - Djurgårdens IF F1 0 - 0 Stonehenge Stockholm - Högdalen
10:00 3165973 BK Taggen - Team Södertälje BK F 0 - 0 Wall street Flens Bowlinghall
10:40 3165977 Stureby BK F2 - FOC Farsta 0 - 0 Stonehenge Stockholm - Högdalen
Omgång 15
Lör 23/2 10:00 3165979 NBC Gullmarsplan BC F - FOC Farsta 0 - 0 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Gullmarsplan
10:20 3165982 Djurgårdens IF F1 - Split Happens BK 0 - 0 Allsvenskan 41 2018 Stockholm - Vårby
11:40 3165985 Pocket Club - Älvsjöhook BK 0 - 0 Weber 39 Stockholm - Gullmarsplan
12:00 3165978 IFK Stockholm BK - FOC Farsta 0 - 0 Main Street 7241 Stockholm - Gullmarsplan
13:40 3165983 United BC - Split Happens BK 0 - 0 Stonehenge Stockholm - Högdalen
14:00 3165989 Vendelsö BK F - BK Taggen 0 - 0 2006 Ebonite Junior Gold Survi Stockholm - Brandbergen
16:00 3165984 BS 23 - Älvsjöhook BK 0 - 0 ABT#2 Stockholm - Bowl-O-Rama
Sön 24/2 09:40 3165988 Rederiet IK - BK Taggen 0 - 0 Ingen OljeProfil Visby Uncle Joe´s
10:00 3165980 Sundbybergs IK F - Stureby BK F2 0 - 0 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
10:00 3165986 Team X-Bowlers BC - Team Södertälje BK F 0 - 0 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
11:40 3165981 JIF Hagalund - Stureby BK F2 0 - 0 Stonehenge Sundbybergs Bowlinghall
11:40 3165987 Värtans IK F - Team Södertälje BK F 0 - 0 Big Ben Stockholm - Kungsholmen
Omgång 16