Spelprogram

Spelprogram

Kopiera länken som direktlänk till spelprogram.
http://bits.swebowl.se/Matches/MatchScheme.aspx?DivisionId=10&SeasonId=2014&LeagueId=1&LevelId=3
Sök del av KlubbNamn
Klubb
Visa endast markerat Lag
SäsongLiga
SerienivåDivision
Sök via ett distrikt
DistriktDivision

Div 1 Västra Götaland
Klicka här -->tabellen

Spelprogram
Omg./Datum Tid MatchId Match Resultat OljeProfil Hall
Omgång 1
Lör 13/9 09:40 3077877 Åmåls BC - BK Virveln 13 - 7 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
09:40 3077886 Team Lerum BC - IK Ymer 18 - 2 Ingen OljeProfil Lerums Bowlinghall
10:00 3077875 BK Team Obelix - Kabaré BS 11 - 9 Ingen OljeProfil Uddevalla Bowlinghall
10:00 3077879 BS Bockarna - Kungälvs BK 13 - 6 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
10:00 3077881 BKF Falkenberg F - Team Alingsås BC F1 7 - 13 Ingen OljeProfil Falkenbergs Bowlinghall
10:00 3077884 IK Sterling - Vårkulla IK 9 - 11 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
11:40 3077880 BK Trippel - Kungälvs BK 9 - 11 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
12:00 3077883 BF Solängen - Vårkulla IK 14 - 6 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
13:40 3077876 BK Skrufscha - Kabaré BS 10 - 10 Ingen OljeProfil Vänersborgs Bowlinghall
13:40 3077882 BK Turbo - Team Alingsås BC F1 7 - 13 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall
13:40 3077885 IFK Göteborg - IK Ymer 15 - 5 Ingen OljeProfil Mölndals Bowlinghall
15:00 3077878 KS Edsbowlarna - BK Virveln 12 - 8 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
Omgång 2
Lör 20/9 09:40 3077888 KS Edsbowlarna - BK Team Obelix 15 - 5 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
10:00 3077895 BF Solängen - IFK Göteborg 11 - 9 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
11:40 3077889 Kungälvs BK - BK Skrufscha 5 - 15 Ingen OljeProfil Kungälvs Bowlinghall
11:40 3077891 IK Ymer - BK Trippel 10 - 9 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
11:40 3077896 IK Sterling - IFK Göteborg 13 - 7 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
11:40 3077898 BK Virveln - Team Lerum BC 9 - 11 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
13:20 3077887 Åmåls BC - BK Team Obelix 10 - 10 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
14:40 3077897 Kabaré BS - Team Lerum BC 15 - 5 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
15:00 3077890 Team Alingsås BC F1 - BK Skrufscha 11 - 9 Ingen OljeProfil Alingsås - Stures Bowling
15:40 3077892 Vårkulla IK - BK Trippel 17 - 2 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
Sön 21/9 10:00 3077894 BK Turbo - BS Bockarna 8 - 11 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall
15:20 3077893 BKF Falkenberg F - BS Bockarna 8 - 12 Ingen OljeProfil Falkenbergs Bowlinghall
Omgång 4
Lör 4/10 10:00 3077900 BK Skrufscha - IK Sterling 15 - 5 Ingen OljeProfil Vänersborgs Bowlinghall
10:00 3077907 Kabaré BS - BK Turbo 11 - 9 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
10:00 3077909 IFK Göteborg - BKF Falkenberg F 8 - 12 Ingen OljeProfil Mölndals Bowlinghall
11:40 3077902 Team Alingsås BC F1 - BF Solängen 12 - 8 Ingen OljeProfil Alingsås - Stures Bowling
12:10 3077906 BK Trippel - KS Edsbowlarna 17 - 3 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
12:20 3077903 IK Ymer - Åmåls BC 10 - 10 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
13:20 3077910 Team Lerum BC - BKF Falkenberg F 11 - 9 Ingen OljeProfil Lerums Bowlinghall
13:40 3077899 BK Team Obelix - IK Sterling 15 - 5 Ingen OljeProfil Uddevalla Bowlinghall
13:40 3077908 BK Virveln - BK Turbo 6 - 14 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
13:50 3077905 BS Bockarna - KS Edsbowlarna 13 - 7 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
15:20 3077901 Kungälvs BK - BF Solängen 9 - 11 Ingen OljeProfil Kungälvs Bowlinghall
15:20 3077904 Vårkulla IK - Åmåls BC 17 - 2 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
Omgång 5
Lör 11/10 09:40 3077911 Åmåls BC - BK Skrufscha 8 - 12 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
10:00 3077918 BK Turbo - IK Ymer 12 - 7 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall
10:00 3077922 Team Lerum BC - BK Virveln 11 - 8 Ingen OljeProfil Lerums Bowlinghall
11:40 3077920 IK Sterling - Kabaré BS 10 - 10 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
11:50 3077915 BS Bockarna - Vårkulla IK 15 - 5 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
13:30 3077916 BK Trippel - Vårkulla IK 6 - 14 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
13:40 3077919 BF Solängen - Kabaré BS 10 - 10 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
13:40 3077921 IFK Göteborg - BK Virveln 12 - 8 Ingen OljeProfil Mölndals Bowlinghall
15:00 3077912 KS Edsbowlarna - BK Skrufscha 12 - 8 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
15:20 3077917 BKF Falkenberg F - IK Ymer 15 - 5 Ingen OljeProfil Falkenbergs Bowlinghall
Sön 12/10 10:00 3077913 Kungälvs BK - BK Team Obelix 9 - 11 Ingen OljeProfil Kungälvs Bowlinghall
13:40 3077914 Team Alingsås BC F1 - BK Team Obelix 17 - 2 Ingen OljeProfil Alingsås - Stures Bowling
Omgång 6
Lör 18/10 09:00 3077931 Kabaré BS - BS Bockarna 13 - 7 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
09:40 3077925 Åmåls BC - IK Sterling 15 - 4 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
10:00 3077923 BK Team Obelix - BF Solängen 13 - 7 Ingen OljeProfil Uddevalla Bowlinghall
10:00 3077930 BK Turbo - Kungälvs BK 12 - 8 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall
11:40 3077932 BK Virveln - BS Bockarna 16 - 4 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
11:40 3077933 IFK Göteborg - BK Trippel 19 - 1 Ingen OljeProfil Mölndals Bowlinghall
12:00 3077928 Vårkulla IK - Team Alingsås BC F1 10 - 9 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
13:40 3077924 BK Skrufscha - BF Solängen 13 - 7 Ingen OljeProfil Vänersborgs Bowlinghall
15:00 3077926 KS Edsbowlarna - IK Sterling 9 - 11 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
15:00 3077934 Team Lerum BC - BK Trippel 18 - 2 Ingen OljeProfil Lerums Bowlinghall
15:20 3077927 IK Ymer - Team Alingsås BC F1 6 - 14 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
15:20 3077929 BKF Falkenberg F - Kungälvs BK 11 - 9 Ingen OljeProfil Falkenbergs Bowlinghall
Omgång 7
Lör 25/10 08:00 3077938 IK Ymer - Vårkulla IK 6 - 14 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
10:00 3077936 Åmåls BC - KS Edsbowlarna 11 - 9 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
10:00 3077937 Kungälvs BK - Team Alingsås BC F1 9 - 11 Ingen OljeProfil Kungälvs Bowlinghall
10:00 3077941 BF Solängen - IK Sterling 5 - 15 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
10:00 3077942 Kabaré BS - BK Virveln 11 - 9 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
10:00 3077943 IFK Göteborg - Team Lerum BC 5 - 15 Ingen OljeProfil Mölndals Bowlinghall
13:50 3077939 BS Bockarna - BK Trippel 16 - 4 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
15:00 3077935 BK Team Obelix - BK Skrufscha 9 - 11 Ingen OljeProfil Uddevalla Bowlinghall
Sön 26/10 11:40 3077940 BKF Falkenberg F - BK Turbo 14 - 6 Ingen OljeProfil Falkenbergs Bowlinghall
Omgång 8
Lör 15/11 09:40 3077949 Vårkulla IK - Kungälvs BK 11 - 9 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
10:00 3077947 KS Edsbowlarna - Team Lerum BC 12 - 8 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
10:00 3077950 BS Bockarna - Team Alingsås BC F1 11 - 9 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
10:00 3077952 BF Solängen - BK Turbo 16 - 4 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
10:00 3077954 Kabaré BS - BKF Falkenberg F 15 - 5 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
11:40 3077951 BK Trippel - Team Alingsås BC F1 5 - 15 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
11:40 3077953 IK Sterling - BK Turbo 17 - 3 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
12:00 3077945 BK Skrufscha - IFK Göteborg 11 - 9 Ingen OljeProfil Vänersborgs Bowlinghall
13:20 3077948 IK Ymer - Kungälvs BK 4 - 16 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
13:20 3077955 BK Virveln - BKF Falkenberg F 14 - 5 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
13:40 3077946 Åmåls BC - Team Lerum BC 15 - 5 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
15:00 3077944 BK Team Obelix - IFK Göteborg 17 - 3 Ingen OljeProfil Uddevalla Bowlinghall
Omgång 9
Lör 22/11 10:00 3077958 Kungälvs BK - Åmåls BC 9 - 11 Ingen OljeProfil Kungälvs Bowlinghall
10:00 3077960 IK Ymer - BKF Falkenberg F 7 - 13 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
10:00 3077963 BK Trippel - BK Turbo 5 - 15 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
10:00 3077964 Kabaré BS - BF Solängen 11 - 9 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
10:00 3077966 IFK Göteborg - IK Sterling 9 - 11 Ingen OljeProfil Mölndals Bowlinghall
11:40 3077962 BS Bockarna - BK Turbo 11 - 9 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
12:40 3077957 BK Skrufscha - KS Edsbowlarna 8 - 12 Ingen OljeProfil Vänersborgs Bowlinghall
13:20 3077967 Team Lerum BC - IK Sterling 13 - 7 Ingen OljeProfil Lerums Bowlinghall
13:40 3077959 Team Alingsås BC F1 - Åmåls BC 11 - 9 Ingen OljeProfil Alingsås - Stures Bowling
13:40 3077961 Vårkulla IK - BKF Falkenberg F 7 - 13 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
13:40 3077965 BK Virveln - BF Solängen 9 - 11 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
15:20 3077956 BK Team Obelix - KS Edsbowlarna 16 - 4 Ingen OljeProfil Uddevalla Bowlinghall
Omgång 10
Lör 29/11 10:00 3077969 BK Skrufscha - BK Virveln 11 - 8 Ingen OljeProfil Vänersborgs Bowlinghall
10:00 3077971 Team Alingsås BC F1 - Kabaré BS 11 - 9 Ingen OljeProfil Alingsås - Stures Bowling
10:00 3077974 BKF Falkenberg F - Åmåls BC 16 - 4 Ingen OljeProfil Falkenbergs Bowlinghall
10:00 3077977 IK Sterling - BK Trippel 17 - 2 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
10:00 3077979 Team Lerum BC - BS Bockarna 15 - 5 Ingen OljeProfil Lerums Bowlinghall
10:20 3077973 Vårkulla IK - KS Edsbowlarna 9 - 11 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
12:00 3077976 BF Solängen - BK Trippel 11 - 9 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
13:20 3077968 BK Team Obelix - BK Virveln 9 - 11 Ingen OljeProfil Uddevalla Bowlinghall
13:40 3077970 Kungälvs BK - Kabaré BS 4 - 16 Ingen OljeProfil Kungälvs Bowlinghall
13:40 3077972 IK Ymer - KS Edsbowlarna 5 - 14 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
13:40 3077975 BK Turbo - Åmåls BC 12 - 8 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall
13:40 3077978 IFK Göteborg - BS Bockarna 8 - 12 Ingen OljeProfil Mölndals Bowlinghall
Omgång 12
Lör 17/1 10:00 3077981 BK Skrufscha - Team Alingsås BC F1 9 - 11 Ingen OljeProfil Vänersborgs Bowlinghall
10:00 3077983 KS Edsbowlarna - Kungälvs BK 15 - 5 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
10:00 3077991 BK Virveln - IFK Göteborg 11 - 9 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
13:20 3077980 BK Team Obelix - Team Alingsås BC F1 13 - 7 Ingen OljeProfil Uddevalla Bowlinghall
13:20 3077982 Åmåls BC - Kungälvs BK 14 - 6 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
13:20 3077989 IK Sterling - Team Lerum BC 12 - 8 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
13:20 3077990 Kabaré BS - IFK Göteborg 12 - 8 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
13:40 3077985 Vårkulla IK - BK Turbo 14 - 6 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
13:50 3077986 BS Bockarna - BKF Falkenberg F 15 - 5 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
15:20 3077988 BF Solängen - Team Lerum BC 8 - 12 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
15:30 3077987 BK Trippel - BKF Falkenberg F 8 - 12 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
17:00 3077984 IK Ymer - BK Turbo 1 - 18 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
Omgång 13
Lör 24/1 09:40 3077992 Åmåls BC - BF Solängen 14 - 6 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
10:00 3077999 BK Turbo - BK Skrufscha 14 - 6 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall
10:00 3078000 Kabaré BS - IK Ymer 16 - 4 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
10:00 3078002 IFK Göteborg - Vårkulla IK 13 - 7 Ingen OljeProfil Mölndals Bowlinghall
11:20 3077995 Team Alingsås BC F1 - IK Sterling 12 - 8 Ingen OljeProfil Alingsås - Stures Bowling
12:10 3077996 BS Bockarna - BK Team Obelix 6 - 14 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
13:40 3078001 BK Virveln - IK Ymer 9 - 11 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
13:40 3078003 Team Lerum BC - Vårkulla IK 16 - 4 Ingen OljeProfil Lerums Bowlinghall
13:50 3077997 BK Trippel - BK Team Obelix 4 - 16 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
15:00 3077994 Kungälvs BK - IK Sterling 9 - 11 Ingen OljeProfil Kungälvs Bowlinghall
15:20 3077993 KS Edsbowlarna - BF Solängen 9 - 10 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
15:20 3077998 BKF Falkenberg F - BK Skrufscha 10 - 10 Ingen OljeProfil Falkenbergs Bowlinghall
Omgång 14
Lör 7/2 10:00 3078009 BK Turbo - BKF Falkenberg F 3 - 16 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall
10:00 3078010 IK Sterling - BF Solängen 7 - 13 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
10:00 3078011 BK Virveln - Kabaré BS 12 - 8 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
10:00 3078012 Team Lerum BC - IFK Göteborg 9 - 11 Ingen OljeProfil Lerums Bowlinghall
11:00 3078005 KS Edsbowlarna - Åmåls BC 10 - 10 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
11:00 3078006 Team Alingsås BC F1 - Kungälvs BK 16 - 4 Ingen OljeProfil Alingsås - Stures Bowling
11:40 3078007 Vårkulla IK - IK Ymer 13 - 7 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
11:40 3078008 BK Trippel - BS Bockarna 6 - 14 Ingen OljeProfil Varbergs Bowlinghall
12:20 3078004 BK Skrufscha - BK Team Obelix 14 - 6 Ingen OljeProfil Vänersborgs Bowlinghall
Omgång 15
Lör 28/2 09:40 3078013 Åmåls BC - IFK Göteborg 8 - 12 Ingen OljeProfil Åmåls Bowlinghall
10:00 3078018 Vårkulla IK - BK Skrufscha 4 - 16 Ingen OljeProfil Kinna - Marks Bowling
10:00 3078020 BK Turbo - BK Team Obelix 10 - 10 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall
11:40 3078015 Kungälvs BK - Team Lerum BC 12 - 8 Ingen OljeProfil Kungälvs Bowlinghall
11:40 3078024 BK Virveln - BK Trippel 14 - 6 Ingen OljeProfil Göteborg - Lundbyhallen
13:40 3078017 IK Ymer - BK Skrufscha 7 - 13 Ingen OljeProfil Borås - Bowlingcafét
14:40 3078023 Kabaré BS - BK Trippel 13 - 7 Ingen OljeProfil Göteborg - Stigberget
15:00 3078014 KS Edsbowlarna - IFK Göteborg 10 - 8 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
15:00 3078016 Team Alingsås BC F1 - Team Lerum BC 14 - 6 Ingen OljeProfil Alingsås - Stures Bowling
15:20 3078019 BKF Falkenberg F - BK Team Obelix 13 - 6 Ingen OljeProfil Falkenbergs Bowlinghall
Sön 1/3 10:00 3078021 BF Solängen - BS Bockarna 16 - 4 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
11:40 3078022 IK Sterling - BS Bockarna 10 - 10 Ingen OljeProfil Göteborg - Strike o Co
Omgång 16
Lör 7/3 09:40 3078028 KS Edsbowlarna - Team Alingsås BC F1 18 - 2 Ingen OljeProfil Eds Bowlinghall
10:00 3078032 BK Turbo - Vårkulla IK 17 - 3 Ingen OljeProfil Hyltebruks Bowlinghall